AMC GASTRONOM CZ s.r.o.

    My se straráme o naše zákazníky, oni se starají o naší kuchyň. Parner, díky kterému se naše technologiie udržuje vždy ve výborné kondici.

MANUEL CAFFÉ


            Vše začalo v 50. letech, kdy Giuseppe De Giusti začal pracovat jako pražič kávy v jednom podniku ve městě Conegliano Veneto. Pražení kávy se stalo jeho vášní, a tak spolu s manželkou otevřel svou pražírnu, které dal jméno Manuel Caffé. Později....

FARMA KUBLÁK

          Když chcete dobré brambory, nemůžou cestovat přes půl Evropy a tato farma má nejlepší zeleninu široko daleko. Proto jsou našimi výhradními dodavateli.


MAKRO

Partner profesionálů

        Na základě dlouholeté spolupráce nám dokáže firma Makro zajistit suroviny z daleké Asie, Chille i jiných koutů světa, čímž doplňují naše lokální farmáře.


ŠÉFKUCHAŘ JAN

         "Vaření není o množství receptů které znáte, ale o podlehnutí tomuto řemeslu. Když pak víte, jak to v hrncích funguje, jde to samo". tvrdí šéfkuchař Jan. On sám své umění předvádí v Lunch Rastaurant Maxim, kde si se svým týmem tvoří nejrůznorodejší  obědová menu. Praxi posbíral nejen po Beskydech, ale i v zahraničí - nejzajímavější je zmínka o Rakousku, kde trávíl mnoho času.

Jak sám tvrdí, "byla to tvrdá, ale nejlepší škola".